čestina
Tento web používá pro svou funkci soubory cookies.OK Více informací naleznete zde.
SAM Finance - nejvýhodnější pojištění
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn

Email

Tisk

Více

Mezinárodní servis

Naše společnost jako člen RENOMIA NETWORK může využívat veškerých zkušeností a služeb prestižní světové sítě Worldwide Broker Network, která působí ve více než 70 zemích světa, zaměstnává 18 000 zaměstnanců a spravuje více než 25 mld. USD pojistného svých klientů.

Mezinárodní služby jsou našim klientům poskytovány prostřednictvím specializovaného oddělení, ve kterém působí zkušení odborníci s dlouholetou praxí v oblasti pojištění a zajištění na zahraničních trzích. Tým mezinárodního oddělení je výborně jazykově vybaven (angličtina, němčina, ruština, francouzština, italština, španělština).

Mezinárodní služby poskytované našim klientům:

Přístup k mezinárodnímu know-how

Díky členství v RENOMIA NETWORK má naše společnost zajištěn přístup ke službám, dlouholetým zkušenostem a znalostem zahraničních subjektů působících v oblasti pojištění a řízení rizik, což umožňuje trvalé zvyšování kvality služeb a pojistné ochrany pro naše klienty.

Zajištění velkých nebo "nestandardních" rizik

Pro mimořádně velká nebo specifická rizika v oblastech, jako je chemický, energetický nebo důlní průmysl, telekomunikace a další, kde tuzemský pojišťovací trh nemá dostatečnou kapacitu nebo zkušenost (např. pojištění odpovědnosti, ekologická rizika), specialisté RENOMIA NETWORK připraví pojistný program v rámci platné legislativy v zahraničí. Pojistné či zajistné krytí bude realizováno u stabilních pojistitelů a zajistitelů. Program bude koordinovat mezinárodní oddělení RENOMIA, která je k dispozici i v případě pojistné události a zajistí vyplacení pojistného plnění.

Naše společnost díky přístupu na mezinárodní pojišťovací trh prostřednictvím významných světových partnerů zajišťuje plnou informovanost o vývoji cen, podmínek a pojistných produktů, kterou následně sílíme s našimi klienty.  

Charakteristiky našich zajistných programů: